Отож, друзі, вчора заспамили вас, а ви заспамили нас ось цим повідомленням.
Ми перевірили і можемо сказати, що це фейк. Чому? Давайте розбирати по тезах.
«По истечении времени поднимается температура и/или появляется кашель, если обратиться в больницу в этот момент, то обычно порядка 50% легких уже поражены фиброзом, и это значит, что уже слишком поздно!»
– Де джерело даних? Звідки ця інформація? Невідомо. Серйозні «японські», «тайванські» чи «стенфордські» лікарі, звісно без прізвищ є неабияким джерелом інформації (сарказм).
– Щодо фіброзу. Це, по факту рубцювання тканин. Китайські вчені, які провели розтин 11 людей, що померли від коронавірусу, кажуть: фіброз легень значно менший у порівнянні із вірусом SARS у 2003 році. Проте, спостерігається більший набряк легень пізніше. http://bit.ly/39HCGjm
«Тайваньские эксперты предлагают нам простой тест для самопроверки на коронавирус, который мы можем делать каждое утро…»
– Жодних доказових даних щодо цього способу як перевірки на коронавірус НЕМАЄ. – НЕМАЄ жодного підтвердження, що вам важко затамовувати дихання на 10 секунд через те, що коронавірус викликав фіброз легень. – Вам може бути важко затамувати дихання через алергію, астму, хронічні стани і ще низку причин, не пов’язаних із коронавірусом. – Є різні тести для виявлення проблем із легенями і жоден із цих тестів не передбачає затримку дихання на 10 секунд. – А тепер до логіки: така «самоперевірка, передбачає, що пошкодження легенів передувало б іншим симптомам, включаючи кашель, хоча саме кашель відповідальним за будь-яке ураження дихання.
– Але ж куди нам до тайванських лікарів… До речі, у тайванських джерелах цієї інформації немає. І на китайських офіційних ресурсах про такий спосіб анічичирк.