Безпечна голка для захисту людей від травм та інфекцій

Щоб захистити людей від випадкових травм та інфекцій використовують шприц з безпечною голкою.

Щеплення проти COVID-19, які набирають обертів у всьому світі, не дають спокою «антивакцинаторам». Вони чіпляються за найменші приводи, аби поширити свої побрехеньки. Вигадують уже геть смішні «докази» шкоди вакцини. Наприклад, про голки, що «зникають».

У соцмережах масово поширюють справжні відео, на яких різним людям роблять укол, наприкінці процедури голка миттєво втягується в корпус пристрою. Складається враження, що вона навіть не проштрикує шкіру.

Таким чином, стверджують фейкомети, це ще раз доводить, що демонстративна вакцинація — ніщо інше, як інсценування. «Навряд це має хоч якийсь сенс, якщо щеплення не шкідливе», — пишуть в оманливих дописах.

Це фейкове твердження ще раз демонструє невігластво людей, які виступають проти вакцинації. Це приблизно так само, як казати, що в банкоматі сидить людина, яка й видає гроші крізь шпарину.

Такі голки правильно називати безпечними. Вони захищають медичний персонал і пацієнтів від випадкових травм та інфекцій.

Принцип дії такого шприця вкрай простий — після ін’єкції голка надійно і безповоротно блокується за допомогою примусового втягування в корпус шприца. Після цього нею неможливо випадково травмуватися або повторно використати https://youtu.be/7OqocyBisl4

Є й інші моделі — зріз голки просто закривається захисним ковпачком. Але тоді така процедура виглядає як на долоні — важко видати її це за інсценування уколу. Шприці з безпечною голкою використовуються щонайменше останні десять років.

Традиційно цей фейк прийшов до нас із країни-агресора. Росія зумисно поширює дезінформацію про COVID-19 для просування своєї «вакцини». І робить це не лише в Україні, а й в країнах, де вона хоче продати свій препарат проти коронавірусу.

«У багатомовних російських ЗМІ неприховано висміюються західні розробники вакцин. Часом доходить до абсурду — стверджують, що вакцини перетворять людей на мавп. Такі розповіді, очевидно спрямовані на країни, де росія хоче продати власну вакцину. Це загрожує здоров’ю населення», — заявив очільник комісії з координації зовнішніх дій ЄС Жозеп Боррель http://bit.ly/3hot95g

Tagged : / /