Дітей не використовують для виготовлення вакцин

Здавалося б, уже стільки писали на цю тему, а вона продовжує палати, нам продовжують надсилати ці нісенітниці.

Ніхто не використовує дітей, їхніх частин тіла, органів або клітин для виготовлення вакцин. Від слова взагалі.

Одні цитують інструкцію до вакцини, яку українські фахівці умудрилися переклати так, що волосся дибки стає. Інші – активно це все перебрехали так, що слів нема. Одні емоції – і ті цензуру не пройдуть.

Отож, клітинні лінії – це звичайний інструмент біотехнологічних досліджень. Для цього нікого не вбивають, не змушують робити аборти чи ще щось страшніше.

Фейки стосуються все тих же «human embryonic kidney (HEK) 293 cells», які українські фейкороби перетворили на 293 дитини, яких мовляв вбили, щоб отримати вакцину. Це ж ще треба постаратися таке придумати!

Насправді, «human embryonic kidney (HEK) 293 cells» — це ніякі не нирки, а клітинна лінія — безсмертні клітини, що ростуть у спеціяльній культурі. У 1973 році їх дійсно штучно отримали з нирки абортованого людського ембріона невідомого походження https://go.nature.com/3bszEl9 Але сьогодні всі маніпуляції проводяться в лабораторних умовах і пов’язувати їх із людським ембріоном без пояснення суті — некоректно і маніпулятивно.

Людських ембріонів ніхто не використовує. Так клітинна лінія так і живе в пробірках. Нічого страшного у цьому немає.

Всі ті вузькопрофільні визначення мало хто розуміє. Цим і користуються фейкомети.

А ще підіграють ті, хто перекладали інструкцію до вакцини українською мовою: “Вироблено у 293 клітинах генетично модифікованих нирок ембріону людини” – ага, взяли і відібрали 293 клітини з ембріону і давай шльопати вакцину. Де взяти стільки фейспалмів? https://bit.ly/3uatApc

Якби були буквоїди, то правильно переклали б так: “Вироблено у генетично модифікованих клітинах ембріональної клітинної лінії нирок людини HEK293”. І якщо почати розбиратися і сприймати це без емоцій, то стає одразу зрозуміло, на чому маніпулюють фейкоменти.

Ми уже неодноразово писали про це, але наведемо роз’яснення з нашого попереднього поста: “якщо максимально спростити, то сенс вийде такий: ген вставлений в таку штуку, що сама по собі розмножуватися і стати вірусом не може. Розмножили – це поза живим організмом, нікого не вбивали не потрошили, все зроблено зумисно так, щоб воно було безпечним і надійним”. http://bit.ly/3lqnRrX

Продовження читайте завтра вранці:)

Tagged : / / /