Фейк: Анаферон лікує коронавірус

Пандемія пандемією, а заробляти треба. Принаймні, так вважають виробники різних ліків, які ніби-то лікують від коронавірусу. Цього разу поширюють нісенітницю про анаферон.

Вкотре нагадуємо: немає жодних ліків для лікування та профілактики коронавірусу. Усе, що наразі подається, як «вчені винайшли», допомагає лікувати симптоми.

Те, що нам щоразу пропонують з «доведеною» ефективністю – це шахрайство і гра на панічних настроях людей.

Отож, Анаферон. Це гомеопатичний препарат. Все. Закрили лавочку і пішли пити чай і мити руки замість того, щоб купувати неефективні ліки.

Хто забув, то нагадаємо, що рівень бодай якихось речовин в гомеопатії – в кращому разі – одна на весь всесвіт. В гіршому – жодної молекули. Основа гомеопатичних препаратів – це зазвичай мінерали, речовини рослинного або тваринного походження. Їх розводять багато разів (за чіткою рецептурою, найчастіше водою чи спиртом), щоб концентрація цих речовин була низькою. Розведення з індексом 40С відповідає 1 молекулі на весь Всесвіт. Цей факт виробники гомеопатії пояснюють різними “інформаційними” теоріями, але наукове підтвердження цього відсутнє. Переважно, більшість гомеопатичних препаратів – це спирт або вода+цукор.

Гомеопати наполягають на тому, що при лікуванні мають враховуватись всі індивідуальні особливості хворого, включаючи його зовнішність і особливості характеру. До речі, навіть, серед гомеопатів немає єдності, чи можна продавати гомеопатичні препарати в аптеках, коли немає можливості їх “індивідуального підбору”.

Чому гомеопатія – це шарлатанство, читайте тут https://bit.ly/2xqEwGZ

Ми уже писали про такі фейки та маніпуляції з ліками та лікуванням навколо коронавірусу:

– Поради щодо полоскання горла оцтом, щоб вимити коронавірус https://bit.ly/2UqmzQL
– Протефлазід https://bit.ly/2U6AjkQ
– Декасан https://bit.ly/2woam78
– Тютюнопаління https://bit.ly/2U907g9
– Алкоголь https://bit.ly/2Qyga4S
– Часник https://bit.ly/2WvfbX1
– Поради японських і тайванських лікарів https://bit.ly/2U6DIzU
– Вітамін С https://bit.ly/2QBV2L5
– Оцет і сіль https://bit.ly/2QDDWwg
– Арбідол https://bit.ly/3dssNIj
– Молоко https://bit.ly/39jGiqt
– Італійські ліки від коронавірусу https://bit.ly/39bKGYU
– ВООЗ і Ібупрофен https://bit.ly/2UCk39Y
– Японські ліки https://bit.ly/3byvh6s