Фейк і шахрайство: розсилка про отримання коштів від банку

Друзі, працюємо на випередження.
Ось таку розсилку запустили у вайбері. Вона поки не надто масова, але! Будь ласка, поговоріть із вашими рідними та близькими. Поясніть, що жоден банк не потребує таких даних як номер карти, термін дії карти, а також cvv-код. Це шахраї, які намагаються видурити гроші у довірливих громадян. Будь ласка, не розголошуйте ваші дані нікому.
Раніше був лохотрон, коли телефонували ніби-то зі служби безпеки банку і розказували, що треба сказати пін-код до карти. Це теж брехня і шахрайство. В таких випадках потрібно класти слухавку і дзвонити у свій банк. Номер телефону є на звороті картки.
Щодо 800 грн цифра незрозуміла. Володимир Зеленський в одному зі своїх звернень від 16 березня запропонував Уряду, щоб усі пенсіонери, які отримують пенсію менше 5000 гривень отримали з 1 квітня додатково по 1000 гривень.
За деякими розрахнуками, це може обійтися державі в 10 млрд грн. 
Пенсійний фонд України на своїй сторінці пояснює, що гроші на особисті банківські картки зарахують невідкладно. Укрпошта забезпечить доставку коштів пенсіонерам додому протягом 5 днів. Тим, кому з різних причин допомогу не доставлять в перші 5 днів, вона буде виплачена разом із пенсією.
Проте виплату буде розпочато тільки після виділення коштів з Державного бюджету. Коли саме це станеться – наразі невідомо.
Пишіть у коментарях, з якими шахрайськими схемами ви стикалися.