Фейк: «Ін’єкція сперми може вилікувати COVID-19»

Фейк: «Ін’єкція сперми може вилікувати COVID-19»

У це важко повірити, але цю побрехеньку поширив лікар. Принаймні він себе так називає. Відео з його заявою переглянуло понад 120 тисяч людей (наразі видалене). Медик з Філіппін стверджує, що вживання сперми може вилікувати інфікованого коронавірусом.

«Сперма містить амінокислоту, яка може знищувати мікроби, особливо викликані вірусами. Її можна використовувати як дезінфікуючий засіб». При цьому він посилається на наукове дослідження 2016 року.

Але це фейк. Експерти категорично відкидають твердження лікаря. Один з авторів дослідження доктор Marco Vignuzzi каже, що ця заява «смішна». Насправді його результати не мають нічого спільного ні зі спермою, ні з COVID.

«Наша робота показує, що віруси використовують поліаміни (такі як спермін та спермідин) для інфікування клітин. Ці слова справді схоже на слово «сперматозоїд», проте це геть інше — ці молекули перебувають у кожній клітині нашого організму і не мають нічого спільного зі спермою» https://bit.ly/2VJkFfthttps://bit.ly/2BzmHYH Інший автор дослідження, доктор Брайан Мунс, додав: «Наша робота показує протилежне цим твердженням».