Фейк: Коронавірус і число Диявола

Нова версія походження і мети коронавірусу – 666 666 666 666. Може шісток трохи більше, бо 304 тисячі користувачів подивилися ахінею, а 21 тисяча з них поширили відео про те, що розкрито справжній код Covid_19.

Кажуть, якщо взяти букви у слові Коронавірус, замінити їх на цифри, що відповідають їхньому місці в алфавіті і перемножити між собою, то вийде число диявола – 666 666 666 666 (як в це можна вірити і що в головах у цих людей – ми не знаємо).

Хороша новина для україномовного сегменту – в українській мові буквам належать інші цифри – тому числоя диявола і код коронавірусу вам не страшний.

В російській і англійській мові -та ж історія. Якщо перемножити між собою цифри, то виходить 178 711 142 400. Але ж на відео так гарно і впевнено малюють шістки.

Друзі, будь ласка, розкажіть своїм рідним і знайомим, які поширюють і вірять в подібні нісенітниці, чому цього не варто робити. Такі фейки тільки сіють паніку.

P.S. Ми довго не хотіли спростовувати цей фейк (так само, як не хочемо спростовувати фейк із Сашею Грей), бо є важливіші теми і складніші фейки та маніпуляції. Але стільки запитів на перевірку, що довелося)

Бачите сумнівну інформацію – надсилайте нам на перевірку!