Фейк про чіп у вакцині та 5G в офіційному зверненні Молдовської церкви

Давно не було апокаліпсису через чіпи, 5G та Білла Гейтса. Заварюйте чай – у нас казочка про все це від Молдовської православної церкви (Московського Патріархату), яка на основі цих фейків зробила офіційне звернення до Прем’єр-міністра Молдови.

Так-так, православна церква вимагає забезпечити право людини не вводити/імплантувати будь-який пристрій/мікросхему, сторонні людському тілу, бо є інформація від вчених про їх небезпеку.

Ну і звісно ж, таке занепокоєння церкви засноване на Апокаліпсисі святого Іоана Богослова та пророцтвах Святих Отців.

Ну що? Поїхали розбирати християнські пророцтва!

Почнемо з легшого

Текст звернення будується на такій “логічній” послідовності: люди мають право на свободу медичних втручань, повноту інформації про небезпеку, а вакцинація — небезпечна, значить у вакцину від COVID-19 введуть чіпи, тоді глобалістичний антихрист через мережі 5G і чіпи контролюватиме людей https://bit.ly/2X0UZvU.

І якщо з аргументацією щодо прав людини в тексті все більш-менш правильно (є посилання на конституцію та закони), то вже зі шкодою вакцинації починаються маніпуляції.

Молдовська церква, намагаючись навести приклади боротьби Європи з вакцинами, вказує, що 10 травня парламент Швеції заборонив загальнообов’язкову вакцинацію.

Цей фейк ми нещодавно розбирали https://bit.ly/3gmMdA1. У Швеції вакцинація завжди була добровільна, а рівень вакцинації становить 96%. А законопроект, на який посилаються священослужителі, датується 2017 роком. Тоді його навіть до голосування не допустили, але не через «небезпеку вакцин», а тому що порушуватиме норми Конституції. Та й у 2017 році йшлося не про вакцину від COVID-19.

Про Гейтса, чіпи і 5G

Як головний аргумент проти чіпів (з посиланнями на румунські ЗМІ) наводиться виступ італійської депутатки з вимогою засудити Гейтса за вбивство 500 000 дітей в Індії (ой, про це ми таки окремо напишемо ще).

Дійсно, є така собі депутатка-конспіролог зі стажем Sara Cunial. З часу приходу в парламент у 2018 році її декілька разів виключали з фракцій за подібні виступи. Вперше у 2018 році за антивакцинаторський пост у Фейсбук. У 2019 році вона вимагала заборони веж 5G мереж, хоча про вакцину від Covid-19 тоді ще не йшлося. Лідер фракції «Руху п`яти зірок», після чергового такого демаршу виправдовувався, що партія підтримує вакцинацію, а депутатку на виступ ніхто не вповноважував.

Сам фейк про Ґейтса-вбивцю, який хоче зменшити популяцію через вакцинацію ми розбирали неодноразово. Суть — недолугий переклад і фрази, вирвані з контексту. Гейтс говорив про те, що якщо вакцинувати дітей, то в Африці не доведеться народжувати по 10 дітей, щоб вижило 1-2. Так покращення якості життя зменшить потенційний приріст популяції. https://bit.ly/2ZF8T8D

Інших наукових чи хоч просто офіційних аргументів щодо чіпів в тексті немає. Натомість з’являються наші “улюблені” звороти на кшталт “вважається”:
– Білл Гейтс вважається головним відповідальним за створення мікрочіпної технології за допомогою вакцини, яка вводить в організм наночастинки, що реагують на хвилі, що передаються за допомогою технології 5G, і дозволяють системі дистанційно керувати людьми.

Чи варто пояснювати про те, що наночіпи для виконання певних операцій повинні мати джерело живлення, передавач і ще купу характеристик?

На фейк щодо технології 5G змушена була зреагувати навіть ВООЗ — офіційним спростуванням. https://bit.ly/2yARkvq Детально ми досліджували природу цього фейку тут https://bit.ly/3gmlhR2 По суті: не можуть хвилі провокувати коронавірус. Особливо в Молдові, де немає 5G.

Вакцини від коронавірусу не винайдено і навіть після винайдення на її реєстрацію та впровадження підуть місяці.

До речі, навіть прокуратура Москви (ми ж говоримо про московський патріархат) офіційно визнає фейком та порушує справи за розповсюдження інформації про штучну природу вірусу, чіпізацію через вакцини Гейтса та 5G. І активно блокує контент на цю тему. Тому в Росії таке звернення церкви на основі фейків було б неможливим. А ось на Європу запускати їх можна і треба. Що і визнала ще у квітні цього року Європейська комісія, назвавши авторами і поширювачами фейків про вакцину, чіпи та 5G Росію і Китай. https://bit.ly/3godjXy

Про антихриста та число 666

Дивіться, який “богословський” аргумент, прикриваючись Європою, наводить Синод МПЦ :
“Громадська думка багатьох країн Європи вважає, що вакцина проти COVID-19 – спосіб, яким глобалістична система антихриста хоче ввести в людські тіла мікрочіпи, за допомогою яких контролювати їх з застосуванням технології 5G”.

Занепокоєння щодо чіпів (за твердженням МПЦ) засноване на Апокаліпсисі Іоана Богослова.

Хоча, для світської держави, обґрунтування у вигляді посилань на літературу якоїсь однієї релігії, в принципі, не повинно бути аргументом, розберемо цю тезу.
Безперечно, в світі знайдуться громадяни і цілі громади християн, які саме так і вважають. В Україні навіть законодавчо закріплено право на таке “занепокоєння” – можливість відмовитися від “влади антихриста” у вигляді ідентифікаційного коду.

Вся концепція будується на “таврі антихриста” – числі 666, яке буде нанесено на праву руку чи чоло людини, і без якого не можна буде ні купувати, ні продавати. https://bit.ly/2XxTxQA

Ідентифікаційний код не наноситься ні на чоло, ні на правицю. Але апокаліптичних настроїв багатьох вірян це все одно не змінило. Церква неодноразово намагалася переконати їх, що прийняття ІПН не може розглядатися як відмова від Христа:

“Якщо ми будемо вважати, що самі по собі засоби електронного контролю можуть впливати на поведінку людини, то впадемо у гріх блюзнірства. Саме ним є забобонне уявлення, ніби-то якась зовнішня операція, здійснена над людиною, здатна відлучити людину від Христа. Про це й варто було б пам’ятати тим, хто поспішив утотожнити ідентифікаційний код із печаттю антихриста, загрожуючи вічним покаранням за прийняття коду”. https://bit.ly/3d75G5G

Проте деякі віряни охочіше слухали “старців”, які вимагали відмовлятися від коду, бо “так спасетеся”.

Кожному – своє, як-то кажуть. Наочний приклад, як навіть офіційні звернення церква (молдовська дочка МП) робить на основі фейків. Що ж, надіємося цей текст і аргументи побачать ті, хто може побачити.

Текст підготовлено в рамках співпраці з проєктом БезБрехні (BezBrehni)