Фейк: Протефлазід – ліки від коронавірусу

І навіщо ото було скуповувати гречку і туалетнй папір? Українські «вчені» мають ліки від коронавірусу. Ну як мають. Втюхують всіляку фігню довірливим українцям.

Протефлазід – препарат з непідтвердженою ефективністю. Про жодну його дію, тим паче у боротьбі із коронавірусом говорити не можна. Знаєте, що видають за доказову медицину? Комп’ютерну модель коронавірусу.

А які ж діючі речовини?

В інструкції до препарату вказано:
– флавоноїдів не менше 0,32 мг/мл
– карбонових кислот не менше 0,30 мг/мл
– спирт 96%
– Фактично дві травки Щучку дернисту і Війник наземний розчинили у спирті і втюхують, тобто пропонують як ліки мало не від усіх хвороб. І ціна цього «задоволення» всього – 350-380 грн за флакон. Їй-богу, краще за ці гроші купити червоного сухого вина.
– Власник патенту – ТОВ «ЕКОФАРМ». Виробники: «Фітофарм», «Луганська обласна «Фармація», «Біолік», «Тернофарм», «Фармак».

Ним пропонують лікувати все: починаючи від грибка, ГРВІ, грипу і закінчуючи вірусними гепатитами, ВІЛом. Та що там? Навіть СНІД пропонують лікувати ним. Ну і ще з десяток всіляких хвороб. Але цього препарату немає в жодних міжнародних протоколах лікування або профілактики будь-яких захворювань.

До речі, дослідження про ефективність препарату проводилися лише в Росії і в Україні. Спочатку на дітях з дитбудинків, тоді на мишах. Ну а що? Як дешевше було, так і проводили. При чому немає жодного рандомізованого дослідження. Деталі читайте тут http://bit.ly/33gNTF6 Загалом, усі дослідження препарату оплачені виробником і написані в Україні, Казахстані, Узбекистані.

Міжнародних наукових робіт, що підтверджують противірусну дію рослинного складу Протифлазіду не існує.
Мало того, що поширюють цю ахінею про протефлазід у соцмережах та месенджерах, то сюжет на ютуб-каналі телеканалу «Україна» подивилося понад пів мільйона людей. Про сюжет – то взагалі окрема історія.

До речі, виробники навіть позивалися до суду до одного з фб-користувачів, який розписав, чому протефлазід є фуфломіцином. Справу вони програли. Рішення суду – тут http://bit.ly/2U9wWrM

Будь ласка, не ведіться на шарлатанство із ліками навколо коронавірусу і черпайте інформацію виключно з перевірених джерел.