Фейки про примусову вакцинацію, Верховний суд США та Білла Ґейтса

Рішення Верховного суду США про «скасування загальної примусової вакцинації від Білла Ґейтса» не існує в природі. В Америці ніхто не примушує робити щеплення від СOVID-19. Щонайбільше — закликають. Фонд Білла та Мелінди Ґейтс дає гроші на підтримку програм охорони здоров’я, і ​​це не залежить від федерального фінансування.

Власне, це і є все спростування. Важко написати щось більше про те, чого не існує. Особливо, коли цей фейк з російськими вухами щонайменше вже рік циркулює в соцмережах і месенджерах практично без змін.

🚫Пристебніть паски безпеки, ми нагадаємо, про що ж фейкороби так вперто брешуть:

«Білл Ґейтс, головний інфекціоніст США Фаучі та Біґ Фарма програли позов у Верховному суді США. Вони не змогли довести, що їхні вакцини протягом останніх 32 років були безпечні для здоров’я громадян». Ще раз: це БРЕХНЯ.

Ну і далі вже знайома нам маячня: «мРНК вакцини втручаються в генетичний матеріал пацієнта і змінюють індивідуальний генетичний матеріал. Це генна ЗБРОЯ! Всіх землян зібралися знищити, а ті, що виживуть — стануть ГМО!

👉Спростування

✔️Почнемо з останнього твердження. Насправді РНК-вакцина не може змінити генетичний код людини через приєднання до її ДНК. Деякі віруси, такі як ВІЛ, вбудовують свій генетичний матеріял у ДНК своїх господарів за допомогою спеціялізованих ферментів. РНК-вакцини не містять цих ферментів. Тому немає ризику, що їхній генетичний матеріял змінить нашу ДНК http://bit.ly/3aPyShC

Отже, ні про яку біологічну зброю не йдеться. До речі, до появи вакцин від COVID-19 людей так само лякали аналогічними фейками про сам вірус. І про те, що коронавірус — це біологічна зброя теж було. Ось наше спростування https://bit.ly/3gL35AA

✔️Вакцинація від COVID-19 у США добровільна. Може роботодавці й хотіли б запровадити вимогу обов’язкового щеплення для працевлаштування, але експерти сприймають скептично шанси на те, що їм це вдасться http://reut.rs/3rp9sOY Навіть в армії третина військовослужбовців США відмовились приймати добровільну вакцину проти коронавірусу http://cnb.cx/3kN5NrA

✔️Тепер про «рішення» Верховного суду. Фейкороби докладно цитують його «вирок»: буцімто «вакцини ніколи не тестувалися на якість і не мали доведеної безпеки чи ефективності протягом понад 30 років». Оскільки такого рішення просто не існує в природі, то й ці твердження бізпідставні.

Оцінкою якості та безпечності вакцин займаються авторитетні організації в галузі охорони здоров’я — ВООЗ, Управлінням продовольства і медикаментів (FDA) тощо. Близько 30-70% часу виробництва вакцини йде на контроль її якості. Навіть після того, як вакцина отримала ліцензію, її зареєстрували і почали використовувати — контроль за якістю і безпечністю не припиняється ніколи http://bit.ly/3uVhMIo

Тут можна проглянути “шлях” вакцин від отримання дозволу на маркетинг до фармацевтичного нагляду https://bit.ly/3bgisQW

✔️У вигаданому рішенні суду також йдеться про те, що «Фундація Ґейтсів, ВООЗ та CDC (Центр контролю за захворюваннями) більше не отримуватимуть фінансування від уряду США — уряд програв великий суд щодо вакцин».

Оскільки ніякого суду не було, то й всі наслідки — вигадані. Центр контролю за захворюваннями продовжують фінансувати урядовими коштами. Екс-президент США Дональд Трамп справді заявляв, що США більше не робитимуть внесок у Всесвітню організацію охорони здоров’я. Але з судом це ніяк не пов’язано.

До того ж одним із перших рішень нового президента США Джо Байдена було повернення країни в організацію. При чому не з порожніми руками, а з внеском — $200 млн http://bit.ly/2NWLI6w

Фундація Ґейтсів взагалі ніяким боком до всього цього не причетна. Білл і Мелінда Ґейтси дають гроші на підтримку програм охорони здоров’я, але це жодним чином не залежить від федерального фінансування.

✔️Уперше цей фейк з’явився ще в квітні минулого року. На нині вже видаленому відео невідома людина зачитувала статтю з BeforeItsNews, в якій йшлося про вище спростовані побрехеньки. Ще тоді їх спростували незалежні фактчекери http://bit.ly/2PsSuRA, http://bit.ly/3c8knWK

Компанія NewsGuard, яка займається оцінкою надійності сайтів, описує сайт beforeitsnews.com як такий, що публікує неправдиву інформацію та теорії змови, не дотримується базових стандартів точности та підзвітности.

З цього от англомовного сайта-сміттярки фейк і переклали російською в країні-агресорі. Наші «добродії» не стали заморочуватися і просто дослівно почали його поширювати в українському інформаційному просторі. Будь ласка, дотримуйтеся інформаційної гігієни. Не тягніть до нас усе, що погано лежить на російських сайтах. Що добре лежить — теж не тягніть.

Tagged : / / / / /