Фейки про смертельну “систему з трьох уколів”

Розпочинаємо тиждень із фейків, які поширюють старим традиційним методом – розклеюють на зупинках.

Скучили за теоріями змови? Тоді у нас для вас цілий набір. Одягайте свої улюблені шапочки з фольги і поїхали!

Чого тільки немає в цій «скриньці Пандори»! І ВООЗ у зв’язці зі світовим урядом, і контроль народонаселения планети, і глобальний геноцид через щеплення, і біологічна зброя. Навіть СНІД приплели. Ото хіба шо Білла Ґейтса забули.

🚫Можливо частину з цих фейків ви вже зустрічали в соцмережах і месенджерах. Та й ми їх спростовували. Але тепер вони зібрані в один «бюлетень», суть якого зводиться до того, що Всесвітня організація охорони здоров’я розробила систему з трьох уколів, яку підносять під виглядом вакцини, але насправді вона руйнує організм людини🤦

Такі конспірологічні листівки розклеюють просто на вулицях! Кілька з них було помічено на Троєщині в Києві. Якщо ви бачили щось схоже в інших районах або містах — обов’язково поділіться в коментарях.

📌Тези, які спростовуватимемо, докладно не цитуємо — дивіться на скріні. Перейдемо одразу до спростування.

✔️Меморандум, в якому буцімто йдеться про систему трьох щеплень, справді існує. Але там немає ані слова про це! Там взагалі дуже мало сказано про вакцини. Натомість докладно розписують вплив вірусних захворювань на тварин, а на підставі цих спостережень намагаються зрозуміти, як це допоможе зрозуміти перебіг захворювання у людей.

Науковці припускають, що деякі типи вірусів можуть порушувати вироблення антитіл, від чого страждає організм господаря. Фейкомети перекрутили цю інформацію так, буцімто саме вакцини порушують імунну відповідь організму на вірус, чим і вбивають людину. Не вірте на слово — читайте першоджерела, а саме — згаданий меморандум https://bit.ly/3hGxLpe

✔️Патрік Джордан, який називає себе дослідником і на роботи якого посилаються в фейкових листівках, не має наукового ступеню або фахової медичної освіти. Однак це не заважає йому з розумним виразом обличчя розповідати про небезпеку вакцинації та називати сучасну медицину псевдонаукою із застосуванням чорної магії🤦 https://bit.ly/3BjrvM3

Він навіть пише «наукові» роботи. Але ви їх не знайдете в жодному авторитетному науковому виданні. Вони продаються тільки як книги (серед іншого про гомеопатію) на різних комерційних сайтах (не рекламуватимемо). А ще за $100 можна у цього «знавця» замовити медконсультацію. Наполегливо радимо цього не робити — гроші на вітер.

Джордан стверджує, що вакцини викликають багато різних хвороб — від раку до деменції. Саму програму щеплення він називає воєнізованим голокостом із застосуванням окультних ритуалів🤦🤦🤦 За його словами, вакцина отруює не тільки людей, а й тварин, рослини і навіть нашу їжу. Все це ми переказуємо тільки для того, щоб навіть закоренілі скептики побачили, яка каша в голові цього бідолашного чоловіка.

👉Повний перелік спростувань найрізноманітніших фейків про вакцинацію читайте на нашому сайті https://coronafakes.com/

Tagged : / / / / /