Гендиректор Pfizer щепився вакциною Pfizer за чергою

Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла дочекався своєї черги і нарешті щепився вакциною проти коронавірусу від компанії, яку він сам і очолює. Каже, що відчуває полегшення — ніби гора впала з плеч (feels «liberated»).

📌Що сталося?

Пам’ятаєте, ще на початку року ми спростовували фейк про те, що буцімто керівництво Pfizer відмовилося вакцинуватися власним препаратом проти COVID-19? Якщо не пам’ятаєте — не біда, ми нагадаємо.

Так от, виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла дійсно раніше заявив, що не отримав щеплення проти коронавірусу вакциною, розробленою його компанією. Фейкороби розтлумачили це в свій збочений спосіб і приписали йому слова, яких він ніколи НЕ казав:

🚫«Я занадто багатий і поважний, щоб убити себе, приймаючи отруйну вакцину, яку я зробив»🤦

Це брехня. Ще раз — він ніколи цього не казав і не відмовлявся від вакцинації. Насправді він сказав геть протилежне — що чекатиме, поки його вікова група отримає на це право — чинні рекомендації надають перевагу особам із груп ризику та людям похилого віку.

👉«Вакцинуюся щойно зможу. Я не хочу переривати чергу тих, кому це дійсно потрібно. Мені 59 років, маю добре здоров’я, не працюю на передовій. Моєму типу зараз не радять робити щеплення», — у грудні 2020 року сказав Бурла https://bit.ly/2ZzqE8l

📌Роз’яснення

✔️Якщо після нашого спростування у когось ще лишилися сумніви — тепер вони мають остаточно розвіятися — Бурла нарешті дочекався своєї черги і щепився довгоочікуваною вакциною. При чому і першою, і другою дозою.

«Радий отримати мою другу дозу вакцини Pfizer / BioNTech #COVID19. Хочу щоб мої близькі та люди у всьому світі мали таку ж можливість», — затвітив Бурла https://bit.ly/32oOvIX

Бурла зізнався журналістам, що після вакцини він відчув велике полегшення — наче гора впала з пліч. Він порадив отримати будь-яку запропоновану вакцину — навіть якщо вона не настільки ефективна, як Pfizer.

👉«Це пандемія. Всі вакцини, схвалені Управлінням із продовольства і медикаментів США — відповідають пороговому значенню. Аби в мене був вибір — щепитися будь-якою вакциною сьогодні, чи пару місяців зачекати вакцину, якій я віддаю перевагу — я б погодився на ту, яку можу отримати негайно», — сказав він https://bit.ly/3tpXgyx

Пізніше Бурла додасть, що людям «швидше за все» знадобиться і третя — підсилювальна доза вакцини — десь на шостий та 12 місяці. А потім проводити щорічну ревакцинацію — як і сезонні вакцини проти грипу https://cnb.cx/3sr3gWp

Tagged : / / /