Хто такий Рашид Алі Буттар: конспіролог чи лікар ?

“Вас треба лікувати: перекис водню внутрішньовенно. Що? Не хочете? Тоді будемо лікувати вас мікрохвилями. Що? Теж не хочете? Тоді можу запропонувати вам сік і пюре з пальми з “присадками” від своєї фірми. Точно допомагає. Теж не вірите? Ну то хоч DVD-диск візьміть” – це все про методи “великого”, а точніше популярного серед конспірологів лікаря альтернативної медицини на ім’я Рашид Алі Буттар.

Ролики на YouTube із його теоріями змови і “викриттями” набирають мільйони переглядів. Відео, “які скрізь видаляють” і “встигніть подивитися, поки не видалили” насправді досі на YouTube. Так само як цілий-цілісінький і персональний канал цього пана із 135 відео, з яких 43 кліпи тільки про COVID-19. Насправді, Ютуб видалив лише одне відео після серії журналістських спростувань і скарг на фейковий зміст про коронавірус. Годинне інтерв’ю каналу фейкових новин навіть доступне з російським синхронним перекладом. Саме воно і викликало бурхливі реакції наших читачів.

Хто ж такий цей Рашид Алі Буттар?

🔹 Власник клініки з альтернативними методами лікування раку, аутизму шляхом очищення від важких металів (в тому числі ін’єкціями перекису водню та мікрохвилями). Починав у 90-х з масажного салону і клініки омолоджування.

🔹 Буттар не лікар медицини M.D., а лікар остеопатії. Невідкладну медицину він вчив у медучилищі, курс військового хірурга не закінчив. Але це не завадило йому очолювати різноманітні комісії, спілки, “лабораторії” з впливу важких металів. У справжній (невідкладній) медицині Буттар, за його ж словами, не практикує більше 20 років. Його метод хелатотерапії (виведення ртуті та інших важких металів як причини токсикації‼️) піддавався критиці, він багато разів отримував попередження від FDA і кілька разів ледь не був позбавлений ліцензії за неефективне лікування (троє пацієнтів померли) та різноманітні порушення (аж до продажу кремів з наркотиками) https://bit.ly/31eONmp

🔹 Про “серйозність” клініки красномовно говорить попередження на сайті: “Доктор Буттар та інші медичні працівники Центру розширеної медицини та клінічних досліджень НЕ надаватимуть госпітальну допомогу чи невідкладну допомогу пацієнтам клініки. Лікування, яке отримуватимуть пацієнти, слугує лиш доповненням до лікування, яке вони отримують від лікарів первинної медичної допомоги, і не замінять ці методи лікування.”

🔹 Зараз Буттар активний шоу-бізнесмен. Автор мотиваційного курсу “Побудуйте успішне життя”, семінарів про 5 кроків для зміни життя, рівні психічної та емоційної токсикації, аудіолекцій, DVD на кшталт “Секрети медицини”, “Важкі метали та токсини”, “Аутизм”, “9 кроків, щоб втекти від лікаря”. Все це активно продається на сайті клініки. 85 доларів за диск. Чекайте, ще кілька конспірологічних відео – і ціна підвищиться. https://bit.ly/3dRMzMX https://bit.ly/2z5v9O7

🔹 До того ж, лікар – активний ютуб-блогер, на його каналі понад 130 відео та 336 тис підписників. То ж він більше відомий своїми медійними, аніж медичними здобутками.

🔹 А ще він був дистриб’ютором рівня “блакитний діамант” (ого-го) у збанкрутілій маркетинговій піраміді, яка продавала сумнівні соки та пюре, медична цілющість яких оскаржена в судах. Зрештою кинула кредиторів на 182 млн доларів.

🔹 До всього цього додайте, що лікар – прихильник теорії зараження аутизмом через вакцини і відповідно активний антивакцинатор, який поширює це у своїх відео, прикриваючись лікарським халатом та дипломом.

Та ви ж не думаєте, що лише через те, що він фейкомет-шоумен, ми зупинимося і не станемо перевіряти його «аргументи»? Камон, після нобелівських лауреатів та козаків з шаховими ми здатні витримати все.

‼️ Насправді, Буттар – класичний конспіролог, який видає себе за “посвяченого” в таємниці. Нічого нового він не каже, просто прикривається своїм білим халатом для просування тез про токсикацію людей; “дітей Буша” в інкубаторах як причину війни в Іраку; зараження штучними вірусами для подальшого продажу вакцин і отупіння населення, концтабори для незгідних і контроль через електромагнітний вплив 5G. Але все зрештою зводиться до його “спеціалізації” – токсикація та смертоносні вакцини.

Ми ж казали, нічого нового.

Теза 1. Коронавірус штучний, бо він має гени ВІЛ.

‼️ Цю тезу ми уже спростовували кілька разів. Нагадаємо, з чого все почалося: індійські вчені написали про «надприродну» схожість між коронавірусом і ВІЛ. Так і написали: «надприродна» – в традиціях кращих сайтів-сміттярок. А сотні медіа ще наприкінці лютого підхопили цю тезу і понесли як теорію змови в маси.

‼️Проте науковці із всього світу розкритикували ту статтю за ненауковість. «Послідовність генів, які автори прив’язують до ВІЛ, зустрічаються в усіх типах вірусів», – зазначає Метью Фріман, професор імунології і мікробіології із університету Меріленд. Вчені з різних країн та різних наукових установ чітко вказали на недоліки в аналізі. Вони зазначають, що послідовності генів такі короткі, що вони відповідають низці інших організмів – і немає підстав для висновку, що вони походять від ВІЛ. Через кілька днів після публікації, індійські вчені відкликали свою статтю, а сайт вкотре наголосив, що препринти (чернетки, які публікують на сайті) не можна сприймати як остаточну і підтверджену практику.

‼️Ще раз: індійські вчені знайшли 4 послідовності, які схожі до послідовності генів ВІЛ, проте такі послідовності притаманні сотням інших вірусів. Науковці, які керуються доказовими методами, чітко вказують на природне походження вірусу.

🔹Ми це уже спростовували тут: https://bit.ly/36aO2LL і тут https://bit.ly/2Titvzo. А ще тут https://bit.ly/2WvdiJW

Теза 2. Тести неправдиві, бо дають хибнопозитивний результат

‼️Буттар посилається на старі тести, розроблені ще в 80-х роках для ВІЛ.

‼️Насправді, хибними результатами грішили дешеві китайські експрес-тести, ми писали про скандал з ними в Іспанії https://bit.ly/2ABSZ4p. В США перші однокомпонентні ПЛР тести хибили під час випробувань в Атланті, але з 28 лютого CDC затверджено новий надійніший 2-х компонентний ПЛР тест, визнаний ВООЗ. https://bit.ly/3dTueiy

🔹 Наразі США обіймає перше місце в світі за кількістю проведених тестів – понад 11,875 млн. https://bit.ly/3bEbXUR

🔹 Про тестування в Україні читайте цікаве інтерв’ю тут: https://bit.ly/2TjAxUV

Теза 3. Від вірусу COVID-19 ніхто не помер. Всі хворі померли, “насправді”, від стресу через карантин, який уразив імунну систему, і так раніше “убиту” введеними вакцинами. Він навіть не наздоганяє сезонну статистику грипу.

‼️ Це фейк із серії “від грипу помирає більше”. І він дістав навіть американських вчених. Тому вони взяли і порівняли, але не уявну відсоткову статистику сезонної смертності від грипу (на спосіб підрахунку якої у науковців є нарікання), а ВСІ свідоцтва про смерть потижнево. Результат: від грипу, в середньому, в найтяжчі тижні 2013-20 років померло 752 людини, водночас від COVID-19, лише за 13-21 квітня, – 15 455 осіб. Тобто, у 20 разів більше. І це, на думку авторів, ще занижена статистика. Дослідження ще тепленьке, від 14 травня. Ознайомитися можна за посиланням https://bit.ly/36cpv8Z

😅😅Але й на це у конспіролога відповідь була заготовлена ще в квітні: всі свідоцтва про смерть – підробні. Шах і мат:)

‼️ Ще про “хворих на COVID-19 , які “насправді” померли від своїх хронічних хвороб” рекомендуємо вам прочитати ось цю історію https://bit.ly/2WN0tuh

Теза 4. Лікарні порожні, лікарів та медсестер звільняють, бо немає роботи. Відео зі швидкими допомогами, які возять хворих на COVID-19 – підробні.

До боротьби з епідемією почали масово залучати лікарів, які вийшли на пенсію та студентів-медиків. Єдине, що підробне – це слова Рашида Бутара.

‼️ Щодо кількості тіл, моргів і крематоріїв у Нью-Йорку, до якого все місто не готове, читайте ось цей матеріал, де дуже чітко все роз’яснено https://cnn.it/3fCurZ7

🔹 А ось тут ми розбирали відео із трупами в мішках, яке приписували Іспанії та Нью-Йорку, але насправді воно із Еквадору, де влада сама запустила фейк, щоб перекинути відповідальність за кількість померлих від коронавірусу https://bit.ly/2Lknm1C .

🔹 Щодо ситуації у Нью-Йорку ми зібрали інформацію тут: https://bit.ly/2z0L7Jy

Теза 5. COVID-19 лікується просто: озонотерапією, вітаміном С, селеном, азитроміцином та хлорохіном.

‼️ Ось тут рівень лікаря розкрився на повну. Не вистачає хіба що імбиру. Про “диво-ліки” спростованих повідомлень у нас на всі смаки. Вердикт: чай з лимоном, озоном, цинком, спиртом, перекисом не лікує COVID-19.

У контексті лікування коронавірусу ми уже писали про:
🔹 Перекис водню: https://bit.ly/3dZVuMu
🔹 Вітамін С і лимон https://bit.ly/2zNqoZy і тут https://bit.ly/2yfM407
🔹Сода https://bit.ly/2WLOkWq
🔹 Алкоголь https://bit.ly/3cJIzOx
🔹 Водяна пара https://bit.ly/3g2XMMv
🔹 Медичні банки https://bit.ly/2Zh3YKX і десятки інших методів, які “втюхують” шарлатани.

Теза 6. Вірус не розповсюджується навіть на 2 метри, соціальну дистанцію придумано для контролю за кожним по одинці зі супутників (після того, як чипують).

‼️ Тут два в одному: теорія змови і антинаукове твердження. Про фейкове чипування ми уже писали тут https://bit.ly/3bJ9BnC. А про те як довго “живе” і на скільки може переміщатися вірус в аерозольному стані розказували тут https://bit.ly/2LPVjaB.

🔹Так, можуть бути наукові дискусії щодо віднесення розміру краплі до повітряного чи крапельного способу поширення. Але факт поширення від людини до людини (з роту шляхом чхання та кашлю) від цього не змінюється.

Теза 7. Захворювання провокується не вірусом, а 5G мережами, які через електромагнітні хвилі впливають на клітини, викликаючи рак (а не COVID-19).

‼️ Ми уже стомилися писати про 5G – хочеться просто людей відправити для повторення шкільного курсу фізики для початку. Цей фейк зараз в зеніті слави – його однаково поширюють віряни, антивакси, зірки шоу-бізу. Якщо коротко, це неможливо, навіть для Гейтса. Ми розписали всі деталі тут https://bit.ly/3ebn5uj і тут https://bit.ly/2zUqcaM

Теза 8. “Суперзлодій” Білл Гейтс

‼️ Ми уже спростовували стільки фейків про Гейтса, що хочеться сказати: ну скільки можна?

Білл Ґейтс ніколи не озвучував намірів скоротити людську популяцію шляхом вбивств чи стерилізації вакцинами. Але його фраза «зменшити приріст» була використана конспірологами для маніпуляцій. Мовляв, за допомогою «вбивчих вакцин» Ґейтс хоче знизити населення планети до так званого «золотого стандарту». Цей старий фейк заграв новими барвами з початком епідемії коронавірусу і необхідності винайдення вакцини, як єдиного порятунку.

Насправді Білл Ґейтс мав на увазі, що покращення медицини, репродуктивного здоров’я, економіки в цілому призводить до зниження народжуваності.

Де знижувалася дитяча смертність, там зменшувалася і народжуваність.

Батькам немає потреби народжувати багато дітей, щоб бодай одна з них вижила, не потрібно народжувати багато дітей, щоб було кому на старості підтримати. Із збільшенням кількості дітей, які доживають до повноліття, батьки можуть досягти цієї мети, не маючи стільки дітей. Детальніше про це ми писали тут: https://bit.ly/3ezZbsN

🔹 Серію фейків навколо Гейтса ми уже спростовували тут https://bit.ly/2NvF0QN і тут https://bit.ly/3ezZbsN

Матеріал підготовлено в рамках співпраці з проєктом БезБрехні (BezBrehni)

Tagged : / / / / /