мРНК-вакцини безпечні та ефективні

Дослідження показують, що мРНК-вакцини цілком безпечні та ефективні. Немає жодних підстав вважати, що такі вакцини можуть спричинити смерть або серйозну шкоду здоров’ю.

🚫 Який жах! А що не жах? Ми ж і кажемо — жах!
У соцмережах масово поширюють відео, на якому жінка, яку називають «професор Долорес Кахіл», безпідставно стверджує, буцімто щеплені мРНК-вакциною літні люди помруть приблизно за два-три роки (НІТ! Принаймні не через вакцину).

Іншим віковим категоріям пророчать не краще майбутнє — важкі побічні дії та зрештою також смерть. Але не хвилюйтеся — це брехня.

📌 Роз’яснюємо

✔️ Долорес Кахіл очолює Ірландську партію свободи https://bit.ly/3hSqLWP Вона справді займається наукою, проте через антинаукові заяви https://bit.ly/3wyMW8r її попросили подати у відставку з наукового комітету ЄС https://bit.ly/3fLjgy9

✔️ мРНК-вакцини проти COVID-19 не призвели до смертності в клінічних випробуваннях. Немає жодних, навіть теоретичних, підстав вважати, що мРНК-вакцини (та ж Pfizer або Moderna) можуть спричинити смерть чи серйозну шкоду людям.

Дослідження показують, що такі вакцини цілком безпечні та ефективні https://bit.ly/3efNNDz Принцип їх дії ми докладно пояснювали раніше https://bit.ly/3fjKf4O

У своїх побрехеньках фейкороби знову спираються на Систему звітування про несприятливі події, які сталися після щеплення (VAERS). У системі дійсно фіксуються серйозні проблеми зі здоров’ям у вакцинованих людей. Але є велике АЛЕ — VAERS не ставить собі за мету виявити несприятливі наслідки вакцинації.

Звітність ведеться для того, щоб знайти можливі слабкі місця в безпеці вакцини і вже далі їх ретельніше дослідити http://bit.ly/2ZQ2s1x Звіти можуть містити неповну, неточну, випадкову та неперевірену інформацію. Їх не можна інтерпретувати для висновків про будь-які проблеми, пов’язані з вакцинами http://bit.ly/2O052zo

✔️ Також немає доказів, що вакцини проти COVID-19 спричиняють, як каже Кахіл, смертельні цитокінові шторми (надмірне виробництво білків — цитокінів, що може призвести до пошкодження легеневої тканини, проблем з диханням та смерті). Ця важка імунна реакція виникає, коли організм швидко виділяє цитокіни в кров.

✔️ Серед відомих побічних ефектів мРНК-вакцин проти COVID-19 — біль, тимчасове почервоніння та набряки місця уколу https://bit.ly/32zfGAW Часом це призводить до помилкових уявлень, буцімто мРНК-вакцини можуть спричинити значне запалення. Однак дослідження вакцин Moderna та Pfizer-BioNTech не знайшли зв’язок між ними та будь-яким тривалим запаленням або набряком.

Ба більше — ці вакцини кололи людям, у яких уже були хронічні запальні захворювання (ревматоїдний артрит та запальні захворювання кишківника). Дослідники виявили, що такі пацієнти досить добре реагували на щеплення — з відносно мінімальними побічними ефектами. Тобто були поодинокі загострення, але їх недостатньо, щоб однозначно сказати, що їх спричинили саме вакцини.

✔️ Проте є певні групи населення, яким щеплення вакциною Pfizer не рекомендується. Але ці застереження викликані не тим, що вакцина може нашкодити або виявитися малоефективною. Просто досі бракує даних для однозначних висновків https://bit.ly/3gn2ck5

✔️ 26 травня Україна отримала чергову партію зі 117 тисяч доз вакцини Pfizer BioNTech проти COVID-19. Препарат придбано державним коштом через міжнародну агенцію Crown Agents. Раніше Україна отримала 590 850 доз Comirnaty/Pfizer-BioNTech коштом донорів у межах глобальної ініціативи COVAX.

Вакцина має навчити організм виробляти специфічні антитіла для знищення вірусу. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у три тижні. У Канаді ця вакцина показала 95% ефективності у захисті від COVID-19 серед осіб віком від 16 років https://bit.ly/2QJIgwJ

🦉 Будемо вдячні за підтримку на Патреоні https://www.patreon.com/behindthenews
А також за лайки, поширення та коментарі❤️

Tagged : / / / / /