Перевірте чи не підхопили якийсь фейк

Затамуйте дихання на десять секунд, щоб зрозуміти, чи ви ̷н̷е̷ ̷з̷а̷х̷в̷о̷р̷і̷л̷и̷ ̷н̷а̷ ̷к̷о̷р̷о̷н̷а̷в̷і̷р̷у̷с̷ не підхопили якийсь фейк.
Ось перелік основних симптомів:
— Щоб дезінфікувати маску, ви кладете її в мікрохвильовку на пару хвилин.
— Від коронавірусу вам добре допомагає лимон. Його ви прикладаєте до дупи. Або навіть всередину.
— Ви переконані, що з гелікоптерів розбризкують дезінфектор. Тому ви закриваєте всі вікна з 23 вечора до 5-ї ранку!
— Ви вірите, що тих, на кого не подіє дезінфектор, секретна служба НАЗУ (Національна Асамблея Знезараження України, за іншими джерелами — НАСА) опромінюватиме з космосу.
— У цей час дітей викрадають на органи у чорній-чорній автівці, за кермом якої чоловік і жінка. Ви читали про це в якомусь виданні, а сміттярки ж не брешуть!©
— Ви не ходите в кінотеатри, бо там продовжують встромляти в сидіння голки зі СНІДом.
— Кнесет Ізраїлю котрий рік поспіль виділяє 84 млрд доларів на купівлю українського чорнозему. І ви в це свято вірите. Тому ви проти ринку землі.
— Кульові блискавки найперше вражають вакцинованих — чіпи, що містяться в них, притягують блискавку. Принаймні сусідка тьотя Мотя розказувала, а вона та ще експертка!
— Ви знаєте, що коронавірус придумали тільки для того, щоб Білл Ґейтс міг всіх чіпувати рідкими чіпами через вакцини і керувати людьми через вишки 5G.
— А ще рептилоїди засунули в чіп число сатани! Мамой клянусь!
— З першого квітня в усіх супермаркетах через вентиляційну систему розпилюватимуть вакцину проти COVID-19 у формі аерозолю. Єдиний спосіб вберегтися від прихованої вакцинації — носити захисну маску. Тому ви без маски надвір — ні ногою! (і це правильно)
Якщо бодай один із цих симптомів у вас проявився — мерщій підписуйтеся на По той бік новин! Щеплення від фейків вам гарантоване.
Вітаємо з Днем сміху!)
Якщо ви поділяєте наші цінності, підтримайте нас на патреоні https://www.patreon.com/behindthenews Коли можете, звісно.
За вподобайки та поширення окрема подяка.
Підписалися самі – підпишіть на По той бік новин ваших друзів та рідних!
Дякуємо, що ви з нами!
Ваша сова.
Пугу-пугу!

Tagged : / / / / / /