“Правда” від лікарки-гомеопата: вірити чи ні?

Знову мільйонні перегляди відео, де змішали в купу маячню із правдою.

Ми думали розбирати частину маніпулятивних і неправдивих аргументів, але вирішили вам показати, хто ж ця пані, яка так впевнено розповідає про коронавірус, грип та інші речі.

Це Комаренко Олена Федорівна, вона дійсно має медичну освіту і 20 років працювала лікарем-терапевтом. Але у 1991 році почала вести гомеопатичний прийом, а з 1996 (тобто, уже 24 роки) веде виключно приватну практику «лікаря»-гомеопата. Наразі вона керує «Школою класичної гомеопатії» у Смоленську, є головою регіональної громадської організації «Гомеопатична медицина» і всіляко пропагує саме гомеопатичне лікування. Ця інформація є як на її ютуб-каналі, так і на інших ресурсах.

На своєму сайті, присвяченому гомеопатії, Комаренко, окрім іншого, пропонує купити книгу, видану під її редакцією із назвою «Гомеопатическое лечение и излечение рака и опухолей с метастазами» (автор книги – німецький гомеопат). Вартість первинного прийому у її клініці – 5500 російських рублів (приблизно 2000 грн).

Як ви вважаєте, з якою метою ця пані почала записувати відео, де вона так впевнено спілкується «зі своїми пацієнтами»? Як ви вважаєте, чи варто вірити людині, яка пропонує лікувати рак гомеопатією?

P.S. Якщо тут назбирається в коментарях багато прибічників “Вона все правильно говорить” (а частину вона дійсно говорить правильно (не треба вживати при перших симптомах антибіотики і бігти робити КТ і тп), але диявол криється в деталях), то ми зробимо окремий розбір деяких маніпулятивних тез і перекручених фактів.

Tagged : / /