Щеплення проти Covid-19 не спричиняє чоловічу імпотенцію

Виробники вакцин запевняють, що не було зафіксовано жодного випадку, коли щеплення проти Covid-19 спричинило б чоловічу імпотенцію.

🚫Фейки та маніпуляції, які раніше поширювали про коронавірус, тепер адаптують до вакцинації. У соцмережах масово ширяться неправдиві твердження, буцімто щеплення проти Covid-19 спричиняють еректильну дисфункцію у чоловіків.

Зокрема пов’язують із цим вакцину «Sinovac». І хоча до України цей фейк поки що не дійшов — працюємо на випередження.

✔️Твердження вводить в оману. Надя Тармізі, речниця програми вакцинації проти COVID-19 в Індонезії, де цей фейк поки що набув найбільшого розголосу, запевняє, що вакцини НЕ можуть спричинити еректильну дисфункцію. Принаймні не зафіксовано жодного випадку.

«Клінічні випробування не виявили таких побічних ефектів, і не дивно — ці вакцини не впливають на статеві органи. Вони стимулюють імунну систему, в них немає допоміжних інгредієнтів, які можуть викликати імпотенцію», — сказала вона в коментарі AFP https://bit.ly/3x4Qf8F

За її словами, серед причин імпотенції переважають психологічні проблеми, а не проблеми з органами.

✔️Прессекретар Sinovac Biotech Пірсон Лю заявив, що в компанії «ніколи не отримували повідомлень про побічні реакції, пов’язані з еректильною дисфункцією».

«Стрес, тиск, депресія, тривожність та інші психічні та психологічні фактори також можуть спричинити еректильну дисфункцію», — сказав Лю.

✔️Після щеплення вакциною Sinovac може підвищитися температура, з’явитися озноб, головний біль чи втомлюваність. На місці щеплення може бути біль та набряк. Це звичайна реакція на вакцину від COVID-19. Ці симптоми зникають за кілька днів після уколу. Не зафіксовано жодного випадку, щоб вакцина призвела до імпотенції❗️ https://bit.ly/3tyWnU9

✔️Перша партія вакцини CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech (215 тис. доз) надійшла в Україну 25 березня 2021 року. Вакцина перебуває на останніх стадіях погодження Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало цю вакцину ще дев’ятого березня. Після прибуття в Україну вона пройшла лабораторний контроль і допущена до використання. 12 квітня розпочалися щеплення. Насамперед цю вакцину колють маломобільним групам населення, людям з інвалідністю і тим, хто за ними доглядає https://bit.ly/3gpgFMs

Вакцина містить у своєму складі інактивований вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. За наявними дослідженнями ефективність вакцини становить 83,5% після щеплення двома дозами.

✔️Ранні дослідження показують можливий зв’язок між COVID-19 (не плутати з самою вакциною проти нього) та еректильною дисфункцією. Хоча Центри з контролю та профілактики захворювань в США (CDC) і не згадують імпотенцію як наслідок коронавірусного захворювання.

Хай там як — для однозначних висновків потрібні додаткові дослідження https://bit.ly/3txMJkY Так само не підтвердилися чутки про те, що коронавірус спричиняє безпліддя та викидні у жінок — немає доказів https://bit.ly/3uWcsno

❤️Яκψо βας δίςяτь φεύκυ ί πоΔоδαєτьςя, яκ μυ їχ ωματγєμо, βυ зαβжΔυ μожετε πίΔτρυματυ нας нα Пατρεонί https://www.patreon.com/behindthenews Мυ χочεμо нε λυωε ίςнγβατυ, αλε ύ ρозβυβατυςя. Υ нας δαгατо ίΔεύ ί нατχнεння. ΖαβΔяκυ βαμ μυ зμожεμо βτίλυτυ їχ γ жυττя.

Tagged : / / / /