Від вакцини Pfizer НЕ псується шкіра і нігті та НЕ випадають волосся і зуби

ТРИ НІТ:
Складники вакцини Pfizer-BioNTech проти COVID-19 НЕ псують шкіру і нігті та НЕ спричиняють випадіння волосся і зубів. Всесвітня організація охорони здоров’я НЕ перевіряла та НЕ сертифікувала ефективність так званої «народної медицини», до якої відносять і фітотерапію.

🚫Вакцинофоби знову ставлять під сумнів дієвість щеплень проти COVID-19. У соцмережах масово поширюють дезінформацію про складники препарату Pfizer, які буцімто шкодять здоров’ю — «з організму вимивається кальцій, випадають зуби та волосся, псується шкіра та нігті».

Натомість вони пропонують харчуватися паростками і зеленню. Мовляв, найкраща «вакцина» — від «матінки природи»🤦

❗Усі ці твердження безпідставні. Серед побічних реакцій вакцини Pfizer не зафіксовані такі симптоми. Жодна фітотерапія або дієта не може запобігти та/або вилікувати коронавірусну хворобу.

📌Про все по порядку роз’яснюємо на пальцях:

✔️Вакцина від коронавірусу компаній Pfizer і BioNTech (США та Німеччина) показала 95-відсоткову дієвість у різних категорій населення, а також практично відсутність серйозних побічних ефектів. Вакцину Pfizer дозволили до використання в Європейському Союзі, Великій Британії та США https://bit.ly/3wTZGHC

Препарат досі не ліцензовано Управлінням з контролю за ліками (FDA, США). Але дозволено для екстреного використання протягом пандемії особами віком від 16 років. Це ж стосується й інших препаратів проти коронавірусної хвороби в більшості країн. Докладно про це ми писали раніше https://bit.ly/3wRiPtI

✔️Ця вакцина створена на основі мРНК. Це означає, що вона містить матричну (інформаційну) рибонуклеїнову кислоту — по-суті інструкції. Після її введення вона поглинається вашими клітинами, але не проникає в ядро ​​клітини, в якому міститься вся ДНК. Тому й не може її змінити.

Клітини зчитують інструкції і за ними створюють «шипоподібні» білки. Ці білки виглядають так само, як і ті, що розташовані на поверхні вірусу SARS-CoV-2. Після цього організм руйнує мРНК. Тим часом, коли на поверхні клітин з’являються ці шипоподібні білки, організм розпізнає їх як сторонні і виробляє імунну реакцію — створює антитіла, що протидіють захворюванню.

✔️Вакцина Pfizer BioNTech має як синтетичні (або ж хімічно вироблені) компоненти, так і складники, отримані природно з органічних речовин (наприклад, білків). У кожному разі вакцина точно не містить жодного живого вірусу — тому навіть гіпотетично не може спричинити вірусне захворювання.

Крім активних складників (діючих речовин) вакцина містить і неактивні допоміжні речовини: сахарозу, хлориди та фосфати калію і натрію та інші в незначних концентраціях.

❗«Важливо знати склад, щоб уникнути можливої алергічної реакції після щеплення. Якщо ви маєте підозру, що у вас може бути алергічна реакція, обов’язково зверніться до сімейного лікаря чи терапевта найближчої лікарні», — застерігають у МОЗ України.

👉Докладніше про складники вакцин та їхнє призначення радимо читати на сайті компанії Pfizer https://bit.ly/3uMIsdq або на сторінці Міністерства охорони здоров’я України в fb https://bit.ly/3uP7Kb8

✔️Можливі побічні ефекти вакцини Pfizer-BioNTech COVID-19 включають біль у місці уколу, втому, головний біль, біль у м’язах і суглобах, озноб, лихоманку, набряк або почервоніння місця ін’єкції, нудоту, нездужання та лімфаденопатію (збільшення лімфовузлів) https://bit.ly/3wTLApG Як бачите, ні про випадіння зубів і волосся, ні про псування шкіри та нігтів, ні про вимивання кальцію з організму не повідомляється.

✔️Всесвітня організація охорони здоров’я не перевіряла та не сертифікувала ефективність так званої «народної медицини», до якої, серед іншого, відносять і фітотерапія https://bit.ly/3e01k3z, https://bit.ly/3a1IaaU Немає жодних доказів, що вживання в їжу паростків і зелені допоможе запобігти коронавірусній інфекції. І тим паче така дієта не вилікує COVID-19.

Tagged : / /