Розбір фейків від лікарки Надії Жолобак

Сьогодні розкажемо про жінку, в яку “закохався” відомий медичний експерт MED GOblin — про вірусологиню-антивакцинаторку Надію Жолобак. Або як її називає сам Андрій Сем’янків (справжнє ім’я експерта) — Надюша Жлобобак https://bit.ly/37e9OPO

Її інтерв’ю на каналі UKRLIFE.TV ми прослухали ще в день виходу — три тижні тому. Якщо чесно, фейків там навіть більше, ніж в статті путіна. Спростовувати — не спростувати. Невичерпне джерело тем. При чому деякі з них ми вже розбирали на нашому сайті https://coronafakes.com/

Але гріх не згадати знову. Особливо після блискучого аналізу пана Сем’янківа, якого ми й цитуватимемо. За його неперевершеним стилем — просимо за посиланням https://bit.ly/3BZQ9Bm Дуже сподіваємося на вашу здатність розрізняти сарказм!)

📌Отож, що змусило Сем’янківа плакати? Розберемо по пунктах:

🚫Твердження: «Чим більше вводиться заходів обмеження, чим більше суспільство тривожиться щодо епідемії — тим більше будуть хворіти громадяни»

✔️Коментар MED GOblin: «Ага, саме так. Китайці мали найжорсткіші примусові локдауни на планеті, та менше всіх постраждали від пандемії, яка, нагадаю, почалась у них на території!»

🚫Твердження: «Ковід, по своїй суті, краще називати просто нежиттю»

✔️Коментар MED GOblin: «Не краще. Бо це різні захворювання. Вони мають різні клінічні прояви https://tinyurl.com/ys4vtyru І хай пані жолобак нагадає, скільки за останній рік людей померло від сезонних соплів?»

🚫Твердження: «Смертельні випадки серед ковідних лікарів можна пояснити їх загнанністю, заляканістю і тим, що вони не знали, що робити»

✔️Коментар MED GOblin: «А смертельні випадки ковіду серед не лікарів, чим можна пояснити? Взагалі, краще лишити цю тезу без коментарів. Хай просто родичі померлих від коронавірусу медиків пам’ятають, що їх близькі (на думку пані жолобак) були загнані, залякані та некомпетентні. Тому і померли».

🚫Твердження: «При вакцинації активація імунітету відбувається неприроднім шляхом, така активація (на думку російських вчених) може призводити до онко патології»

✔️Коментар MED GOblin: «Можна відповісти двома шляхами. Розумово-дефіцитним вченим варто перейти на сторінку Інституту Дослідження Раку та побачити своїми баранячими очима дослівну фразу «Vaccines do not cause cancer». https://tinyurl.com/4muduh4h
Якщо ми говоримо в академічній площині, то хай пані жлобабак підтвердить свої слова посиланнями на дослідження. А ми, тим часом, будемо вважати, що саме понос, який вилітає з її рота є основною причиною раку мозку на планеті. Не вірите? А хай вона спростує».

🚫Твердження: «Антитіла після вакцинації допомагають вірусу інфікувати клітини»

✔️Коментар MED GOblin: «Тоді чому вакциновані хворіють і потрапляють в лікарні рідше? Це спостерігається абсолютно в усіх країнах. Навіть в улюбленій жолобачкою рф-ії».

🚫Твердження: «Данила Заболотного називали Чумогоном, він поборов чуму в Індії, розібравшись, що є переносником віруса і зупинивши його циркуляцію. Але це різні віруси, зараз ми маємо справу з респіраторним»

✔️Коментар MED GOblin: «При всій повазі до вірусолога жолобок, збудником чуми є бактерія, а не вірус. Але то таке, дрібниці https://tinyurl.com/2mzny5sh
В підручниках, по яких вона вчилась, написано, що чуму викликає вітер з болота».

🚫Твердження: «Кубінці розробляють інтраназальну вакцину. За останній рік вони представили 5 своїх вакцин. Наскільки в них потужні біотехнології, хоч вони 60 років живуть в блокаді! Коли ВООЗ запропонував їм вакцини, кубінці сказали: нам не треба, навпаки, можемо свої вакцини дати вам»

✔️Коментар MED GOblin: «Цікавий факт: за останні три місяці кубинці вакцинували 22% населення. https://ourworldindata.org/covid-vaccinations?country=CUB
За останні три місяці кількість нових щоденних випадків ковід на Кубі зросла у вісім разів https://ourworldindata.org/coronavirus/country/cuba.
Можемо тільки подякувати їм, що відмовились від вакцин, нам більше буде».

🚫Твердження: «Ректальне введення інтерферону призводить до всмоктування його у кров. Але побічних ефектів не буде, бо такий шлях введення м’який. Такі свічки з інтерфероном є і в росії і на Украінє»

✔️Коментар MED GOblin: «М’який шлях введення — стосовно анального отвору звучить трохи розпусно, але хто я такий, щоб судити вчених)) На дворі 21 століття, хтивість прокралась навіть у кабінети НАН України.
Але не вірте: інтерферон в прямій кишці не зробить ваш петінг незабутнім!
Шановні поціновувачі псевдоінтерферонових засобів, почитайте мій старий допис, там все детально розжовано https://www.facebook.com/medgoblin/posts/396061644185253/»

🚫Твердження: «Після впорскування інтерферону в ніс, слизові захищені 3-4 години. Можна пшикатись ним коли ви їдете на роботу чи йдете в магазин»

✔️Коментар MED GOblin: «Да, роздовбіть свої незаймані ніздрі пшикалкою невідомої фармакологічної дії. 3 рази в день, протягом наступного року. Більше 1000 впорскувань! Це ж луччє і безпечніше, ніж 2 підшкірних уколи. За ефективність та безпеку подібної авантюри несе відповідальність персонально жолобачка. А ви дрочіть носики, любі барбосики. Зате купите фарм-гівна на тисячі гривень, вам же не шкода — а жлобабак копієчка».

🚫Твердження: «Невідомо, що буде, якщо змішувати різні типи вакцин, бо жодна з існуючих вакцин не досліджена»

✔️Коментар MED GOblin: «По-перше, вагон публікацій про дослідження вакцин, виконані на десятках тисяч людей https://tinyurl.com/eb7rfzj2
По-друге, на даний момент введено загалом більше 4 мільярдів доз вакцини, дані про ефективність та побічні ефекти всім прекрасно відомі (крім мешканки однієї келії НАН України).
По-третє, змішування різних типів вакцин досліджується, і попередні дані дуже непогані https://www.nature.com/articles/d41586-021-01805-2»

🚫Твердження: «Много знаний приносят много страданий»

✔️Коментар MED GOblin: «І тут я вперше повністю згоден із пані жолобак. А ще, дуже радий, що її життя позбавлене страждань».

👉Радимо прочитати книгу Андрія Сем’янківа “Медицина доказова і не дуже» — це своєрідний путівник медичними нетрями.

Tagged : / /