У вакцинах немає мікросхем із підтримкою Bluetooth

У вакцинах проти COVID-19 немає мікросхем із підтримкою бездротового зв’язку Bluetooth. Власне, як і будь-яких інших пристроях, чіпах і подібному «залізяччі». Компоненти вакцин ніхто не тримає в секреті, їх виробництво контролюється, приховати таку технологію навряд чи вдалося б.

Жарти жартами, а люди в це вірять: «До складу вакцини AstraZeneca входять мікросхеми, за допомогою яких можна передавати інформацію на відстані»🤦

🚫Відео з такими брехливими твердженнями масово поширюють в соцмережах. Чоловік підносить до екрану телефона і телевізора руку, в яку його буцімто щепили, і ґаджети встановлюють з’єднання з ним через Bluetooth. Не ведіться — це інсценування.

✔️Немає жодних доказів, що вакцина AstraZeneca проти COVID-19 містить мікросхему для передачі інформації через Bluetooth. Сучасні пристрої, як правило, підтримують таку технологію. При цьому кожен із них має самоназву. І її можна редагувати, що, власне, і зробили фальсифікатори.

Вони переназвали телефон і телевізор так, щоб під час з’єднання з ними іншого пристрою відображався напис «AstraZeneca_ChAdOx1-S». Оскільки ця технологія бездротова, то інсценувати це так, буцімто це з’єднання відбувається із рукою — не так уже й складно.

✔️Bluetooth — це бездротова технологія, яка використовує радіохвилі короткого діапазону для обміну даними між пристроями на невеликій відстані. Сумнівно, що наразі існують технології, які дозволили б приховати в прозорій рідині вакцини пристрій з підтримкою Bluetooth. Або будь-який інший пристрій, чіп чи подібну муру.

✔️Компоненти вакцин ніхто не тримає в секреті, їх виробництво контролюється. Діюча речовина в AstraZeneca — модефікований аденовірус, що містить у собі специфічний білок, який викликає імунну відповідь. З допоміжними речовинами можете ознайомитися на сторінці Міністерства охорони здоров’я https://bit.ly/3voQfyW Як бачите, ніяких чіпів там і близько немає:-)

✔️Раніше ми вже пояснювали, чому вимоги православної церкви забезпечити право людини не вводити/імплантувати будь-який пристрій/мікросхему, сторонні людському тілу — безпідставні. Сходіть почитайте — там і про число сатани є, і про (СТРАШНЕ!) технологію 5G знайдеться https://bit.ly/3t1NDG6

Tagged : / / / /