Вакцинація НЕ призводить до мутації вірусу

Масова вакцинація не тільки НЕ призведе до мутації вірусу, а й навпаки — допоможе запобігти цьому — через колективний імунітет. Вірусу просто не буде через кого поширюватися — поява нових його типів стане менш імовірною.
Про нашу базу фейкових науковців ми вже писали. Останнім «піддослідним» був «відомий доктор із Техасу Стів Готці» https://bit.ly/3cvfUPf Цього разу розкажемо про «незалежного вірусолога», «колишнього експерта фонду Ґейтсів доктора Герта Ванден Босше».
Що ж, брехня, яка набула розголосу після публікації на німецькомовній версії російської сміттярки Раша тудей, а потім почала жити своїм життям у соціальних мережах завдяки великим і малим псевдоекспертам. Придумали, що буцімто широкомасштабна кампанія з вакцинації проти COVID-19 (особливо серед літніх людей) призведе до мутації вірусу — він стане смертоноснішим і більше вражатиме молодь🤦
✔️Контролювати мутації вірусу можна через колективний імунітет. Для цього як раз і потрібно якнайшвидше провести масову вакцинацію.
📌Роз’яснення
Ви ж розумієте, що побрехеньки «експерта» розлогіші — і від того більш переконливі. Але ми їх докладно не переказуватимемо — краще хай вам запам’ятається правда.
Професор молекулярної імунології з лондонського Metropolitan University Гері Маклін переконує, що мутації вірусних шипів замість того, щоб породити «монстра», як припускає Босше, навпаки — можуть завадити подальшому поширенню віруса.
👉«Мутації у вірусних шипах відносно незначні. Якщо б він змінювався, як стверджується, вірус просто втратив би здатність заражати клітини і вимер би», — каже професор Маклін https://bit.ly/3ds69km Тут і далі пряма мова з коментарів AFP.
Ба більше — різновиди вірусу з’явилися задовго до початку широкомасштабної вакцинації. З відомих нині особливо небезпечні три типи (через підвищену заразність): той, що вперше виявили на південному сході Британії, з південної Африки та діагностований у мандрівників із Бразилії, які прибувають до Японії. Ось тут пояснюють, як саме вірус мутує https://bit.ly/3fz9Asb
❗Експерти стверджують: для обмеження ризику появи нових типів коронавірусу важливо якнайшвидше вакцинувати людей.
Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю провело дослідження, в якому взяли участь близько мільйона людей (понад 35% з них були віком до 39 років). Науковці виявили високий рівень ефективності вакцин. Не було жодних доказів, що високий рівень вакцинації серед літніх людей призводить до утворення нових типів вірусу, як передбачає Ванден Босше https://bit.ly/3dovnA2
Джо Гроув, вірусолог з Інституту імунітету та трансплантації визнав, що вакцинація може спричинити певні зміни вірусу. Але це зовсім не означає, що поширення імунітету проти «корони» спричиняє появу вірусного «чудовиська».
👉«Якщо ми стурбовані, що COVID-19 стане «супервірусом», найкращий спосіб зупинити його — це зупинити поширення, а найкращий спосіб зробити це — вакцинація», — каже вірусолог.
Його слова підтвердив Скот Гальперін, директор Канадського центру вакцинології:
👉«Якщо за допомогою вакцинації ми швидко досягнемо високого рівня колективного імунітету, ризик появи нових типів вірусу зменшиться», — сказав Гальперін. За його словами, для цього просто буде недостатньо сприйнятливих до зараження людей і вірус більше не зможе поширюватися.
⚡️Це не повний перелік побрехеньок пана Герта Ванден Босше. Він наговорив чимало нісенітниць про вірус. Якщо ви хочете, щоб ми розібрали і решту — ставте плюсик у коментарях.
❤️🖤А щоб ми могли спростувати ще більше фейків, підтримайте нас на патреоні https://www.patreon.com/behindthenews На наших «патронів» чекають неповторні подарунки від самої Cови і купа сюрпризів від команди По той бік новин.
За вподобайки та поширення окрема подяка. Нашими спростуваннями обов’язково діліться під фейковими дописами.
Ваша сова-правдоруб.

Tagged : / /