Маніпуляції щодо коронавірусу на окупованих територіях

Про коронавірусну ситуацію в так званих ЛНР/ДНР та заяву Авакова. Якщо коротко – то “нема тест-систем – нема хворих”.

Ви нас просили перевірити, чи правдиві заяви Авакова про 12 пацієнтів із коронавірусом в так званих ЛНР/ДНР. http://bit.ly/3aY9OmS Про це він заявив на виїзному засіданні Кабміну і сказав, що КПВВ (контрольні пункти в’їзду-виїзду) закриваються на в`їзд для мешканців окупованих територій.

Це викликало бурхливу реакцію на окупованих територіях. Закривати кордон з ненависною Україною вони чомусь не бажають.

Звісно ж, так званий МОЗ так званої ДНР одразу виступило з гнівним запереченням інформації, на сайті у них підготовка до зустрічі з епідемією виглядає серйозно: оперативні повідомлення, звіти про готовність.

Так зване офіційне МОЗ так званої ДНР одразу почало кивати на Луганськ – це в них 14 людей з підозрою на коронавірус, а не у нас.

В так званій ЛНР взагалі тиш і благодать – на «офсайті МОЗ» остання згадка про вірус за 5 березня, а так – то офтальмологи, то стоматологи. Хоча для ЗМІ підтвердили, що 14 підозрілих таки є, але їх не госпіталізували, а спостерігають вдома.

Тому говорити про будь-яку статистику на окупованих територіях не можна. Чому? Бо офіційна частина завершена, а далі починається “коронавірус головного мозку”.

Лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекції Донецької СЕС заявила: “Коронавирус – не повод для замораживания туристической отрасли”. http://bit.ly/39SzOAf

Загалом, 08 березня в ДНР ще тестів не було. Насправді ж тестів немає, що підтвердила історія з мешканкою Єнакієвого, яка вирішила навідати батьків з Китаю. Епічна історія, насправді. http://bit.ly/33mYNJA

9 березня в Горлівку з самого “кордону” привезли жительку Єнакієвого, яка прилетіла з Китаю, ніби-то з підвищеною температурою.

В Єнакієвому місця їй не знайшлося, бо інфекційна лікарня так готова до коронавірусу, що виявилася “на ремонті”.
Алхімічні ритуали з зібраною кров’ю та розповідь від першої особи дивіться тут https://youtu.be/6lAX2frOe2I На експрес-тести це не схоже. На відео також можна пересвідчитися в оснащеності лікарні і не тільки.

12 березня “МОЗ ДНР” зазначає, що чи жінка інфікована стане відомо не раніше кінця наступного тижня. Тобто про жодні тести не йдеться.

Сьогодні ця установа уже звітує, що все перевірили, діагноз не підтвердився.

Раніше так званого офіційного МОЗу, ця інфа з`являється знову ж таки в телеграм-каналі. З приводу цього Пушилін розпорядився знайти виток і “розібратися”.

Сьогодні ж відбулося позачергове зібрання так званого уряду так званої ДНР, присвячене коронавірусу. Вгадайте, кому повідомили, що тести Росія таки дала в дуже обмеженій кількості, а ось з наступного тижня гумконвой завезе тисячі тестів і все буде добре. Тому ж таки телеграм-каналу, який попередили не поширювати інсайти.

Ось така логіка. Для того, щоб пересвідчитися самим, залишаємо лінки. Проте, для їх перегляду потрібен браузер TOR або встановлений VPN. А краще не ходіть по тих сайтах.

МОЗ деенер ставиться до коронавірусу серйозно http://bit.ly/2WcXvz6

Рапортують, що все обладнання є http://bit.ly/2xH2MoB

Заперечують заяву «гаспадіна Авакова» http://bit.ly/2U5MCMR

В еленері все спокійно http://bit.ly/2WbFIZ0

Луганський головлікар підтверджує про те, що 14 помістили під спостереження http://bit.ly/2TOmS8T

Зеркальні страшилки про 23 евакуйованих ВСУ з коронавірусом, резервацією в Севєродонецьку та карантинній зоні в Рубіжному.
http://bit.ly/2waooZM

Дякуємо Олекса Шарабура та проекту БезБрехні (BezBrehni) за підготовлений матеріал.
Редагування: По той бік новин