Чи можна замовити колективну вакцинацію в офіс?

Масово почали ходити чутки, що можна організувати колективну вакцинацію проти COVID-19. Для цього достатньо подати заявку в Міністерство охорони здоров’я. На ваш запит ми вирішили перевірити цю інформацію. Так, це правда. Хоча є ще кілька умов.

Отож компанії, в штаті яких понад пів сотні працівників можуть викликати до себе в офіс мобільну бригаду з імунізації. Заявку на виїзд можна залишити за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

📌Але перш ніж дзвонити, переконайтеся, що для цього будуть виконані всі умови:

✔️ Складені поіменні списки працівників, охочих вакцинуватися (не менше 50). Одна мобільна бригада може зробити близько ста щеплень за день.

✔️ Відведене приміщення для вакцинації, розраховане на трьох медиків. Воно має бути чистим, освітленим, вентильованим, з рукомийником і доступом до інтернету, вмебльоване кушеткою, стільцями і двома столиками.

✔️ Окремо має бути приміщення для медичного спостереження протягом 30 хвилин після щеплень, яке може вмістити 5-10 осіб.

✔️ Під час проведення вакцинації обов’язково використовувати маски, які закриватимуть рот і ніс (по 1 штуці на кожного працівника на кожні 2 години).

Щеплюватимуть лише за наявності достатньої кількості вакцини. Дата приїзду мобільних бригад залежатиме від графіка постачання вакцини. Тож чекати можна від тижня до кількох місяців. Докладні умови читайте на сайті https://bit.ly/3c7FMAg

📌Ми були б не ми, аби повірили на слово. Тому подзвонили на гарячу лінію, аби перевірити, чи дійсно все працює так, як написано.

Операторка нам пояснила, що відповідальному від компанії зачитують телефоном усі вимоги, натомість він підтверджує, що їх буде виконано. Далі відповідальний передає свої контактні дані та персональні дані організації. Вся розмова записується. Отриману інформацію надсилають регіональному координатору, який узгоджує дату та планує виїзд.

👉Підготовлено в рамках співпраці медіа та незалежних фактчекерів «По той бік пандемії». Кожна ваша гривня на Патреоні https://www.patreon.com/behindthenews рятує наш проєкт і допомагає йому вижити!

Tagged : /