COVID-конспіролог представлятиме Україну в ПАРЄ

Маразм міцніє.

Пам’ятаєте народного депутата Юрія Камельчука? Так, це той самий, який в ефірі журналісту Данилу Мокрику посилався на ведичні книги (ні-ні, не на медичні, а саме на ведичні) і розповідав, що коронавірус – це вигадана хвороба.

Десятки медіа вчора написали про те, що Камельчука обрали спікером по тематиці COVID-паспортів і сертифікатів від політичної групи ЄНП в дебатах на сесії ПАРЄ. Усі ЗМІ посилалися на фейсбук-сторінку самого Камельчука.

Наші підписники запитали, чи це правда. Ми пішли перевіряти. Бо Камельчук, незважаючи на те, що народний депутат, таке собі джерело (ми ж пам’ятаємо «ведичні книги»).

Отож, інформацію потрібно перевіряти мінімум із двох джерел. Перше джерело – фейсбук-сторінка самого депутата. Далі ця інформація повинна бути на сторінці самої ПАРЄ.

Дійсно, у розділі заходів на сайті Парламентської Асамблеї Ради Європи є розклад Третьої частини Сесії 2021 року, яка триває з 21 по 24 червня. У вкладці за 22 червня знаходимо інформацію про сесію з 9:00 до 13:00. В цей час паралельно відбуватимуться дебати за двома темами. Одна із них – «Covid passes or certificates: protection of fundamental rights and legal implications» https://bit.ly/35LCdMF Власне, це те, про що і написав Камельчук.

Йдемо далі. Шукаємо список тих, хто виступатиме. Дедлайн реєстрації спікерів онлайн був вчора, 21 червня до 9:00.

Список тут https://bit.ly/2TT7lqK Всього у дебатах про ковід-паспорти братиме участь 31 депутат з різних країн. Українців – двоє. Уже відомий Юрій Камельчук, який зареєструвався 17.06. Він представлятиме Європейську народну партію. Ще один представник від України – теж «Слуга народу» Дмитро Наталуха. Він входить до групи Європейської партії консерваторів.

Ось така нехита математика, як перевіряти інформацію мінімум із двох джерел.

Tagged : / /