Правда: Про коронавірус в Ізраїлі

Про ситуацію в Ізраїлі.

Публікація Ilona Fanta про ситуацію з коронавірусом в Ізраїлі. Дякуємо за чіткі роз’яснення. Як будуть оновлення – внесемо їх.

1. В країні діє карантин. Відкриті лише місця, чия робота пов’язана з життєвою необхідністю – лікарні, аптеки, супермаркети. Школи, торгові центри, ресторани, театри закриті. Існує заборона на зібрання людей в кількості більше 10 чоловік. Жорстка рекомендація утримуватися від прогулянок у парках, на пляжах і т.д. Людей на вулицях дійсно трохи, життя завмерло.

2. Транспорт працює, але з обмеженнями – сполучення припиняється після 8 вечора і повністю відсутнє у вихідні.

3. У магазинах все є, хоча на минулих вихідних у багатьох магазинах був натовп і масова скупка кускусу / гречки і туалетного паперу.

4. Ізраїльський МОЗ не озвучував рекомендацію носити маски, так що я не знаю, чи є вони в аптеках. Частина людей носить, деякі пошили собі красиві на замовлення. На вході в багато магазинів і установ стоїть САНІТАЙЗЕР і охорона просить протирати руки.

5. Економічно все дуже складно – тисячі людей у вимушеному простої або звільнені. Оскільки служба зайнятості зараз відвідувачів не приймає, відкрили прийом документів через сайт. Кілька днів на нього було не зайти – сайт просто лежав від перевантаження. Всім, хто в вимушеному простої або звільнений, буде виплачена допомога. Невелика допомога буде надана і самозайнятим підприємцям в цьому місяці. Однак як йтимуть справи в перспективі ніхто не розуміє, як і всюди.

6. Уряд схвалив стеження за пересуванням громадян через телефони для боротьби з епідемією. Цей захід заявлений ​​як тимчасовий і все ще вивчається Верховним судом, але вже вчора близько 400 громадян отримали повідомлення про те, що вони перебували в контакті з інфікованими і їм необхідно сісти на карантин. За порушення карантину покладено штраф в розмірі 5000 шекелів, це більше тисячі євро.

7. На сайті МОЗ є маршрути більшості інфікованих, яких зараз 529 (станом на 11:43 ранку 19 березня), можна подивитися, чи не ходили вони там, де ти. Смертельних випадків в країні, на щастя, не було, але є люди у важкому стані. За посиланням – карта переміщень інфікованих з сайту МОЗ. http://bit.ly/2UiuxLz

Апдейти будемо писати, як тільки вони з’являтимуться.