Те, що в Україні досі відомо тільки про два випадки смерті після щеплення – військовослужбовиці і провізора – це дуже хороший показник, який свідчить, що кореляція між вакциною і смертністю від’ємна.
Автор науково-популярного ютубканалу Laсuna (радимо підписатися – https://bit.ly/2P7CTaf) Андрій Горбунов провів розрахунки, які це наочно доводять. Уважно слідкуйте за ходом його думок.
Є така гіпотеза, каже Андрій, що людина погано розпізнає швидкості «автомобільного» діапазону. Тобто не може на око визначити, їде вона (або зустрічка) 50 км/год чи 100 км/год. Ну просто тому, що в природі таке розрізнення не дуже потрібне – байдуже, наздожене тебе кульгавий гепард чи гепард-майстер спорту. Так от – схоже, так само людина не орієнтується в числах більше тисячі і слабко уявляє, чим мільйон відрізняється від мільярда.
В Україні коефіцієнт смертності 15 на 1000 людей за рік. Вакцину (першу дозу) вкололи вже 150 тисячам людей. Це означає, що якщо кореляції між смертністю і вакцинацією немає, то в середньому відсьогодні в Україні помиратиме по 6 вакцинованих людей на день (150000 * 15 / 1000 / 365). Просто тому що статистика.
Те, що досі відомо тільки про два випадки всього – військовослужбовиця і провізор – це дуже хороший показник, який свідчить, що кореляція між вакциною і смертністю від’ємна.
«Не в останню чергу за рахунок того, що людям при смерті вже не колять ніяку вакцину. Не в останню чергу за рахунок того, що журналісти все ж не настільки тупі, щоб писати заголовки «В Енську чоловік, щеплений від COVID, потрапив під машину». Але)» – іронізує Горбунов.
Від себе нагадаємо, що причинно-наслідковий зв’язок між вакциною і вищезгаданими смертями не встановлено. За попередньою версією, провізор помер через гострий мозковий інсульт, військова – через гостру серцево-судинну недостатність. В обох протипоказань для щеплення не було.
Про кореляцію між вакциною і смертністю
